Cicha Kuchnia AirInn

NOWOCZESNE I KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE WENTYLACJI CICHEJ KUCHNI W CZASIE GOTOWANIA

Jak działa cicha kuchnia?

W tradycyjnym rozwiązaniu mamy silnik wentylatora, który pracuje w okapie na wysokości szafek kuchennych lub nad naszą głową.

W naszym nowatorskim rozwiązaniu systemu wentylacji – cicha kuchnia VILPE gwarantuje strefę cichej kuchni, wysoką efektywność i niski poziom hałasu za pośrednictwem silnika i wentylatora dachowego.

IDEALNA CISZA

Funkcję wentylatora w okapie przejmuje niezwykle skuteczny i cichy wentylator dachowy. Jego praca, nawet intensywna, jest w kuchni praktycznie niesłyszalna.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Doświadczenie naszych instalatorów, poparte pełną autoryzacją VILPE to gwarancja profesjonalnego montażu i komfortu użytkowania cichej kuchni przez lata.

NIEZAWODNOŚĆ

CichaKuchnia24 i AirInn to doświadczeni eksperci i gwarancja niezawodności. Sprzęt marki VILPE® wyróżnia odporność na uszkodze­nia i zmienne warunki atmosferyczne.

System składa się z trzech głównych elementów tj.

Wentylatora dachowego,
Przejścia dachowego (z uwzględnieniem rodzaju pokrycia dachowego)
Okapu (z uwzględnieniem średnicy wentylatora dachowego),
Rur wentylacyjnych

Jako specjaliści od wentylacji i czystego powietrza, doskonale wiemy, jak ważny jest codzienny komfort podczas gotowania. Brak pary i hałasu to jeszcze większa przyjemność z gotowania — dla Ciebie i całej rodziny!

Masz pytania? A może chciałbyś poznać jeszcze więcej szczegółów na temat naszej cichej kuchni? Umów się na spotkanie, napisz lub odwiedź nasz showroom i przekonaj się na żywo, że cicha kuchnia AirInn to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Showroom

ul. Elektronowa 2
03-219 Warszawa

Telefon

+48 600 221 482

Napisz do nas

5 + 3 =

Dlaczego warto?

Z

Unikalne rozwiązanie gwarantujące bezgłośną pracę okapu

Z

Skuteczny wyciąg dzięki dużej wydajności wentylatora dachowego

Z

Wygodne sterowanie pracą wentylatora (kompatybilne połączenie wentylatora na dachu z okapem bezsilnikowym oferowanym w systemie Cichej Kuchni)

Z

Synchronizacja z rekomendowanym okapem FALMEC – VIRGOLA/ZEUS ( bez silnika) ściennym, szafkowym, sufitowym, wyspowym.

Z

Istnieje możliwość modernizacji wyciągu kuchennego i połączenia ze „starym” okapem kuchennym ( po konsultacji z naszym specjalistą)

Z

Rozwiązanie dostępne dla każdego rodzaju pokrycia dachowego z uwzględnieniem średnicy przewodu wentylacyjnego, także na murowanym dukcie

Z

System przeznaczony dla budownictwa jednorodzinnego, lub w budynkach z indywidualnie wydzielonymi przewodami wentylacyjnymi dla okapu kuchennego.