Klimatyzacja – Piaseczno, Wilanów i okolica

Oferujemy klimatyzację w 3 wydaniach:
OSZCZĘDNE

to propozycje z myślą o Klientach, którzy oczekują sprawdzonych jakościowo urządzeń i możliwościami wyboru za rozsądną cenę. Przy projektowanych wnętrzach łatwo jest je wkomponować do różnego rodzaju pomieszczeń.

EKONOMICZNE

to propozycje rozwiązań dla klientów, oczekujących nowoczesności i funkcjonalności. Unikalny i nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale wkomponują się w każde wnętrze i podkreślą ich oryginalny charakter.

PREMIUM

to propozycje rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów podążających za niepowtarzalnym designem i technologią. Kreatywne projekty wnętrz w połączeniu z wybranymi seriami urządzeń mogą przyczynić się do klimatycznego i wyjątkowego wnętrza.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie

Przed zawarciem umowy spotykamy się z Klientem, by poznać uwarunkowania, ustalić szczegóły. Podczas spotkania w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenia zaproponujemy rozwiązania zgodne z możliwościami oraz oczekiwaniami Klienta.

klimatyzacja

Jak podejść do tematu?

Zachęcamy do podjęcia kontaktu i konsultacji na wczesnym etapie realizacji inwestycji, co pozwoli Nam poznać uwarunkowania i wspólnie z Państwem na:

  • Wybranie na etapie projektu miejsc (wewnątrz i na zewnątrz) przewidzianych na urządzenia – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej, systemu klimatyzacji (Split, Multi Split, Kanałowa, oraz marki urządzeń).
  • Uwzględnienie doprowadzenia zasilania, sterowania oraz zaplanowania trasy odpływu skroplin oraz umiejscowienia syfonu dla jednostki wewnętrznej klimatyzacji.

Nasza firma oferuje usługi montażu klimatyzacji w wielu miejscowościach w okolicach Warszawy, takich jak: Konstancin-Jeziorna, Kabaty, Klarysew, Wilanów, Zawady, Józefosław, Piaseczno.

Pierwszy etap:

Mając projekt/szkic instalacji, zapewniamy komplet materiałów, wykonujemy bruzdy oraz przepusty i rozprowadzamy instalacje.

Ten etap inwestycji realizowany jest zazwyczaj w stanie surowym/deweloperskim budynku i polega na „bruzdowaniu” a następnie właściwym umiejscowieniu instalacji freonowej, elektrycznej i skroplinowej oraz przygotowaniu miejsc późniejszych przyłączy do jednostek: wewnętrznej i zewnętrznej. Realizacja tego etapu poprzedzona jest ustaleniami z inwestorem, dotyczącymi tras prowadzenia. Instalacja freonowa w stosunku do innych instalacji wewnętrznych wykonywanych w budynkach powinna być wykonywana jako jedna z pierwszych. W przypadku stanu deweloperskiego powinna być wykonana przed gładziami ścian.

Drugi Etap

Montaż i uruchomienie klimatyzacji.

Kiedy wszystkie prace „brudne i ciężkie” w pomieszczeniach dobiegną końca i będziemy po pierwszym malowaniu umawiamy się na „biały montaż”, czyli instalujemy jednostkę wewnętrzną i jednostkę zewnętrzną.

Nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i przekonaj się, że AirInn to jedyny słuszny wybór. Zobacz projekty, które wykonaliśmy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Warszawa - Mokotów

Dwuetapowa realizacja projektu w nowoczesnym apartamencie.

Dom w Konstancinie

Realizacja dwuetapowa dla klienta indywidualnego.

Lokal gastronomiczno-handlowy

Kompleksowa realizacja z naciskiem na jakość wykonania w uzupełnieniu aranżacji wnętrza w klimacie industrialnym.

Klimatyzacja – Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Warszawa Wilanów, Kabaty

klimatyzacja konstancin, klarysew, zawady Mieszkańcy Warszawy oraz okolicznych miejscowości czy dzielnic miasta wiedzą, jak ważna dla komfortu ich codziennego życia jest optymalna temperatura. Montaż klimatyzacji w Konstancinie, na Kabatach, na Marymoncie, Klarysewie, Piasecznie czy w Józefosławiu dzisiaj nie jest już symbolem nieosiągalnego luksusu, a raczej koniecznością. Widząc, jak dużym zainteresowaniem cieszy się klimatyzacja w Wilanowie, Bielawie czy Zawadach możemy zdecydowanie stwierdzić, że klimatyzacja to obecnie standard w domach, mieszkaniach, apartamentach, biurach oraz innych lokalach mieszkalnych i użytkowych. Wykonujemy montaż klimatyzacji również w Józefosławiu oraz Piasecznie.

Dlaczego potrzebna Ci klimatyzacja?

Potrzeba posiadania klimatyzacji wynika przede wszystkim z faktu, że chcemy mieszkać i pracować w komfortowych warunkach. Nie jest to fanaberią, bo liczne obserwacje i badania potwierdzają, jak ważny jest komfort przebywania w pomieszczeniach, wykonywanych obowiązkach zawodowych czy też regeneracja podczas snu po całym dniu zmagań w optymalnej temperaturze. Wyregulowanie jej samodzielnie, bez wsparcia klimatyzacji jest niemożliwe, szczególnie latem.

W budynkach, które mają ekspozycję południową temperatury mogą osiągać ekstremalne wartości nawet powyżej 40 stopni Celsjusza i nawet więcej na poddaszach. Taki mikroklimat wywołuje zmęczenie, znużenie, zdenerwowanie – na pewno nie jest środowiskiem, w którym kreatywnie się pracuje czy komfortowo wypoczywa.

Montaż klimatyzacji – Warszawa, Piaseczno, Konstancin i okolice

montaż klimatyzacji

Rozumiemy Twoje potrzeby i sami sugerujemy rozwiązania, które poprawiają jakość Twojego codziennego życia. Montaż klimatyzacji w Konstancinie Jeziornej, Piasecznie, Józefosławiu, Zawadach, Bielawie czy Kabatach możliwy jest w:

  • nowo powstających budynkach – apartamentowcach, mieszkaniach, domach wolnostojących, segmentach i bliźniakach,
  • starszym budownictwie,
  • w biurach, lokalach usługowych i gastronomicznych, sklepach oraz hotelach.

Każdorazowo w indywidualny sposób podchodzimy do zapytań, uwzględniając uwarunkowania (usytuowanie względem kierunków geograficznych, aranżacji wnętrza oraz budowlane), wskazujemy możliwy do rozważenia system, doradzamy ewentualne umiejscowienie jednostki wewnętrznej, dobieramy rodzaj i moc klimatyzacji oraz uwzględniamy preferencje i potrzeby użytkowników. Pamiętajmy, że z klimatyzacji możesz korzystać przez cały rok – latem do chłodzenia, zimą do grzania, w deszczowe i parne dni do osuszania i przez cały rok do filtrowania/unicestwienia bakterii. Inwestycja szybko się zwróci i zapewni codzienny komfort przez 365 dni! Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wentylacjirekuperacji oraz uzdatniacza wody.